Jak poprawić jędrność piersi?

Mogłoby się wydawać, że partiami ciała, które na pewno ulegają procesowi starzenia są twarz, dekolt oraz ręce. Owszem, to prawda, ale jest jeszcze jedna część naszego ciała, która dotyczy tylko i wyłącznie płci pięknej, a więc kobiet. Chodzi tutaj o kobiece piersi, które tak samo jak cera starzeją się. Dlatego też, warto zastanowić się w jaki sposób poprawić jędrność biustu. Czy istnieją jakiekolwiek metody jego ulepszenia a nawet naturalnego powiększenia?

Metod ujędrnienia piersi jest niewiele, ale te, co istnieją są bardzo skuteczne i zdecydowanie poprawiają ich wygląd. Można tutaj wymienić przede wszystkim włączenie do naszej diety pokarmów o wysokiej zawartości białek jak np. ryby, jaja, białe sery, warzywa strączkowe. Dzięki nim można zyskać bardzo wiele. Tkanka gruczołowa szybciej się rozwija, a działanie hormonów powoduje ich szybszy wzrost. Kolejnym sposobem jest regularny masaż, który można wykonywać samemu lub poprosić swojego partnera o jego zrealizowanie. Mąż czy chłopak z przyjemnością wymasują nasze piersi, które po kilku dniach staną się bardziej jędrne. Ponadto, systematyczny dotyk pobudza tkanki do wzrostu i regeneracji. Następną metodą jest naturalna kuracja fitohormonalne opata na suplementach. Obecnie w każdym punkcie aptecznym można zakupić tabletki przyspieszające wzrost piersi oraz preparaty pozytywnie oddziałujące na ich jędrność. Ostatnim środkiem działającym zdecydowanie najefektywniej jest krem ujędrniający. Zastanawiasz się: Jaki balsam ujędrniający biust po porodzie? Krem Frashe to sposób na uzyskanie szybkich rezultatów w przeciągu kilku tygodni stosowania. Preparat ten jest wykonywany ręcznie z naturalnych składników. Według producentów, skuteczność środku zawdzięczają ekstraktom i wyciągom roślin. Frashe to przede wszystkim:

  • Acanthopanax Senticosus Extract zawierający pierwiastki pielęgnujące i działające odmładzająco na skórę. Poza tym, posiada właściwości ujędrniające i uelastyczniające skórę.
  • Wyciąg z kwiatu lawendy, który poprawia krążenie i łagodzi jakiekolwiek podrażnienia.
  • Dipalmitoyl Hydroxyproline jako substancji działającej przeciwzmarszczkowo i nawilżająco.
  • Innym składnikom jak kofeina, Ceramide 6 lub ekstrakcie z ruszczyka kolczastego.

Wykorzystując wyżej wymienione metody, a zwłaszcza kurację kremem, otrzymujemy gwarancję, że nasze piersi nie ulegną w szybkim tempie procesom starzenia, a ich wygląd będzie zadowalający zarówno nas jak i naszego partnera. Sprawdź, czy kremy w ogóle zadziałają http://wieksze-piersi.com.pl/bezoperacyjne-powiekszanie-biustu-czy-kremy-dzialaja/

Niestety wiele kobiet zmaga się również z cellulitem na piersiach, który powoduje m. in. powyższy brak jędrności skóry. Żeby poradzić sobie z tym problemem najlepiej jest zacząć stosować balsamy antycellulitowe (np. Vialise), dzięki którym nie tylko pozbędziemy się cellulitu, ale głęboko odżywimy skórę.